ATLI, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLİYOR!
ATLI, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLİYOR!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla halk pazarı esnaflarını ziyaret eden, esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek onlara  Türk Bayrağı hediye eden Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın esnaf ziyaretlerinin bir sonraki durağı hal komisyonu oldu.

ATLI, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLİYOR!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Hal Komisyonu Başkanı Süleyman Delbaş’ı makamında ziyaret etti. Komisyon Başkanı Delibaş, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek “Kozan İlçe Başkanımız Nihat Atlı’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Ziyaretleri ile bizleri onurlandırdılar”diye konuştu.

Atlı, Hal komisyon esnafları ile Komisyon başkanı Delibaş’ın makamında sohbet ederek, onların sıkıntılarıyla ilgili bilgi aldı.

Esnaf Ziyaretlerine; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Türk Bayrağı dağıtarak başlayan Kozan İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın nezdinde, Kadın Kolları Başkanı Nur Figan Menteş ve yönetimi ile birlikte halk pazarı esnafına ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye ederek,sorunlarını dinlemişti.

Programa, Kadın Kolları Eski Başkanları’ndan Alev Ataş’ta katılırken, Kozan İlçe Kadın kolları ile birlikte koordineli bir ziyaret olduğu gözlemlenmişti.

📆 07 Aralık 2017 Perşembe 23:42   ·   💬 0 yorum   ·   👀 820 kez okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAVA DURUMU
SİVEREK
GAZETELERİMİZ
23.10.2017 GAZETE
22.10.2017 ADANA OLAY HABER GAZETE
YAZARLAR