SOĞUK HAVALARA AKILLI ISITICILAR
SOĞUK HAVALARA AKILLI ISITICILAR

Fakir Hausgerate’nin yeni ısıtıcıları soğuk havalara karşı pratik ve etkili ısınma sağlarken akıllı teknolojisi sayesinde enerji kullanımını minimum seviyede tutuyor.

Hava sıcaklıklarının düşmeye başladığı bugünlerde Fakir Hausgeräte yeni ısıtıcılarıyla soğuk havayı mekanların dışında bırakıyor. Kış mevsimine geçiş döneminde sert hava değişimlerine karşı önlem almak isteyenler için Fakir HT 1600 Motion Seramik Isıtıcı ve HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı minimum enerji kullanımıyla sıcacık ortamlar oluşturuyor. Isıtıcılar fonksiyonelliğinin yanı sıra modern tasarımlarıyla da mekanlara dekoratif uyum sağlıyor.

Minimum Enerji ile Üç Boyutlu Isı Dağılımı

1600W gücündeki Fakir HT 1600 Montion, seramik ısıtıcı plakaları ve 5 kademeli ayarlanabilir ısı ayarı ile istenilen sıcaklığı mekanın her yerine ulaştırabiliyor. 1-7 saat arası ayarlanabilir zaman ayarı ile uzun vadeli ısınma sağlarken aşırı ısınma koruma fonksiyonu ve devrilme sonrası devre kesici fonksiyonu sayesinde kaza durumlarına karşı güven veriyor. Save-Smart Technology’si sayesinde otomatik elektronik termostat ile ısı konforunu uzun vadede koruyup minimum enerji tüketimi sağlıyor. Yandan yana 45o salınımın yanında, aşağı yukarı 45o panjur salınımıyla üç boyutlu ısı yayılımı sağlıyor. LED lambası ve uzaktan kumandası da dikkat çeken üstün teknolojili özellikleri arasında yer alıyor.

Uzun Vadede Dengeli Sıcaklık

Turbo fonksiyonlu Fakir HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı, 3 ısıtma ayarı ve salınım fonksiyonuyla mekanın tümünde eşit sıcaklık sağlıyor. 1-9 saat arası zamanlayıcı fonksiyonu uzun süreli ısınma konforunu mekanlara getirirken aşırı ısınma durumlarında koruma sistemi devreye girerek güven veriyor. Devrilme gibi kaza durumlarına karşı da özel koruma sistemi devreye girip ısıyı kesiyor. LED ekran ve uzaktan kumandasıyla pratik kullanım imkanı veriyor.

Fakir Hausgeräte, üstün Alman teknolojisiyle tasarladığı ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

📆 08 Aralık 2017 Cuma 12:15   ·   💬 0 yorum   ·   👀 735 kez okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAVA DURUMU
SİVEREK
GAZETELERİMİZ
23.10.2017 GAZETE
22.10.2017 ADANA OLAY HABER GAZETE
YAZARLAR